Gra terenowa 16.09.2023


Witajcie, witajcie !

Za nami gra terenowa dla mam i córek  “W poszukiwaniu Skarbów”, która składała się z dwóch części.

Pierwsza część to ta, kiedy mamy i córki otrzymały od nas mapy, pakiet startowy i wyruszyły na poszukiwania 🙂

Tutaj, zadaniem każdego patrolu było odszukanie punktu zaznaczonego na mapie i wykonanie danego zadania, ale czy tylko to było najważniejsze?

Nie… 

Oprócz zadań, najważniejszy był czas spędzony razem..  poznanie siebie, usłyszenie siebie, poznanie swoich wartości, zaufanie, a także – mamy nadzieję – chwila refleksji i zbliżenie się do siebie na nowo.

Druga część to podsumowanie gry i omówienie jak czuły się nasze uczestniczki, co odkryły, czego się o sobie nawzajem dowiedziały, co sprawiło im najwięcej trudności.

Podsumowanie poprowadziła psychoterapeutka Joanna Stępień @psychoterapia z Sercem, a gościny udzielił nam @hotel Alicja  – bardzo dziękujemy.

Przede wszystkim jednak dziękujemy naszym dzielnym uczestniczkom – mamom i córkom!

Dziękujemy za tak liczne przybycie, za waszą otwartość, szczerość i zaufanie – to dla nas bardzo ważne – jesteście wspaniałe i jesteśmy z was bardzo dumne.

Podsumowując: 16.09.2023 – 

wyjątkowy czas, wyjątkowe kobiety, wyjątkowa gra, wyjątkowa Fundacja 😀

Pozdrawiamy,

Ania, Gosia, Ola

www.fundacjaskarby.pl


Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

#relacje #wsparcie #razem #nastolatki #mamaicórka #radość #duma #miłość #fundusze #organizacje #Łódź #wdzięczność #FundacjaSkarby