Już dzisiaj dajemy Ci wiele możliwości byś zaangażował się z nami w zmienianie codziennego świata nastolatek, który jest pełen wyzwań!

Garść wiedzy

Zachęcamy Cię do przeczytania artykułu przygotowanego przez Anię, na podstawie raportu Rzecznika praw dziecka i kilku innych badań, znajdziesz go:

TUTAJ

Pomoże Ci to lepiej zrozumieć w jakich obszarach chcemy aktywować i wspierać dziewczyny do pracy i zmiany na lepsze.

Podziel się sobą

Jeśli posiadasz umiejętności i trochę wolnego czasu, daj nam znać – może będziesz chciał(a) podzielić się nimi z dziewczynami.

Organizujemy warsztaty i spotkania, na które zapraszamy gości, którzy dzielą się tym co potrafią najlepiej następny(a) mozesz byc Ty

Zainspiruj nas

Jeśli nie jesteś gotowa by samemu coś poprowadzić, ale masz pomysł/ temat, który interesuje Twoja córkę lub Ciebie – poinformuj nas o tym!

Najlepiej przez wiadomość na facebooku lub przez e-mail, chętnie przyjrzymy się tematowi, sprawdzimy możliwości jego wykonania- na pewno się odezwiemy!

Śledź nas na facebooku tam na bieżąco pojawia się świeża porcja relacji z naszych aktywności- link

Zaangażuj nastolatkę

A jeśli chcesz nam pomóc jeszcze skuteczniej identyfikować obszary, w których powinniśmy pomagać nastolatkom,niewielkim nakładem czasu, to wiedz, że cały czas realizujemy ankietę, dzięki której staramy się je lepiej zrozumieć.

Pokaż ją swojej córce lub przekaz nastolatce, z którą masz kontakt.

link 

TELEFONY ALARMOWE

Wszyscy mamy pytania Znajdź odpowiedź na swoje

+48 800 100 100
Bezpłatna i anonimowa pomoc telefoniczna i online dla rodziców i nauczycieli
+48 800 70 2222
Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym