POZNAJ KOGOŚ WYJĄTKOWEGO – POZNAJ SIEBIE


,,Poznaj kogoś wyjątkowego – poznaj siebie” to cykl 6 spotkań skierowanych do Nastolatek. Głównym celem warsztatów było poszukiwanie skarbu, czyli najogólniej mówiąc –  Najlepszej Wersji Siebie. 

Spotkania te pozwalały Dziewczynom odkryć ich Supermoce (moc myślenia, nastawienia, wsparcia, możliwości), pokazały im jak bardzo są wartościowymi osobami, uświadomiły jak duży wpływ na swoje życie mają one same ale także ich otoczenie, pomogły zbudować lub wzmocnić ich samoocenę oraz poczuć się dobrze w swoim ciele i swoim życiu. Ostatnie warsztaty odbyły się w INDIGO NAILS LAB, gdzie Katarzyna Wojtczak pokazała Dziewczynom, że każda z nich jest wyjątkowa, każda jest inna  a także na swój sposób piękna. Nie zabrakło także cennych porad oraz wskazówek od profesjonalistek co do pielęgnacji skóry i makijażu. 

Na każdych z warsztatów Dziewczyny wykazywały się wielkim zaangażowaniem i zaufaniem, poznawały siebie nawzajem, tworzyły nowe relacje, uczyły się współpracy – jest to dla nas ogromną radością i potwierdzeniem, że to co robimy, przynosi sens. Dziękujemy za Waszą obecność oraz wspaniale spędzony czas. Pamiętajcie, że każda z was jest SKARBEM – nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej!