Paweł Węgier - trener spokoju

Paweł Węgier - trener spokoju

Bardzo cieszymy się, że nasze ścieżki się spotkały. Ogromna wrażliwość na drugiego człowieka i ten spokój – takich osób potrzebujemy, z takimi osobami pragniemy współpracować. Przed nami jeszcze dużo dobrego.

Dziękujemy

Biblioteka Gdańska

Biblioteka Gdańska

Pierwsze miejsce w Łodzi, w którym mogłyśmy przeprowadzić nasze pierwsze warsztaty. Wasze zaufanie, wsparcie i wyrozumiałość pozostanie z nami na długo. Wspaniała atmosfera i wspaniałe osoby.

Dziękujemy

Centrum Klucz

Centrum Klucz

To miejsce w Łodzi, stworzone dla młodych organizacji.. Wsparcie prawne, księgowe, dostęp do specjalistów –  zawsze profesjonalnie i cierpliwie. Cieszymy się, że jesteście – mając takie wsparcie jest nam dużo łatwiej.

Dziękujemy

Fabryka Aktywności Miejskiej

Fabryka Aktywności Miejskiej

Ciekawe, nowoczesne miejsce w Łodzi, w którym miałyśmy możliwość gościć, a także przeprowadzić kolejny warsztat. Wasze zaufanie i wasza otwartość zachęca do wspólnych działań. Cieszymy się, że jesteście.

Dziękujemy

Fundacja Mały Duży Człowiek

Fundacja Mały Duży Człowiek

To co robicie jest piękne. Wasze oddanie, wrażliwość, determinacja to wartości, które są nam szczególnie bliskie. Patrzymy w tym samym kierunku, a to może zaprowadzić nas naprawdę daleko. Razem zrobimy jeszcze dużo dobrego.

Dziękujemy

Fundacja Pandora

Fundacja Pandora

Wierzymy, że przed nami jeszcze nie jedna wspólna przygoda.
To co robicie to wspaniała i ważna inicjatywa, cieszymy się, że możemy razem współpracować. Razem możemy więcej !!!.

Dziękujemy

Centrum Opus

Centrum Opus

Miejsce w Łodzi, w którym nasza przygoda się zaczęła. To tam otrzymałyśmy informacje, wsparcie finansowe, porady prawne i księgowe potrzebne do stworzenia Fundacji. Miałyśmy możliwość zapoczątkowania marzenia pod okiem specjalistów z którymi do tej pory mamy kontakt. Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie.

Dziękujemy

Centerko

Centerko

Regionalne Centrum Wolontariatu, mieszczące się również w Łodzi, to wspaniałe miejsce zrzeszające ludzi o ogromnych sercach. Możliwość udziału w szkoleniach, profesjonalne wsparcie, młodzi ludzie chętni do pomocy to coś, co napawa nadzieją na przyszłość. Cieszymy się, że jesteśmy częścią waszej społeczności.

Dziękujemy