Każdy może dać trochę serca :)

Każdy może dać trochę serca 🙂

PORT ŁÓDŹ

Centrum Handlowe z ciekawą inicjatywą- spotkaliście nas u nich podczas akcji Swopping,
czyli wielka listopadowa wymianka ubrań, może to początek pięknej wspólnej przygody? 😉

Kiedy Ty do nas dołączysz ? :)

Kiedy Ty do nas dołączysz ? 🙂

Centrum Handlowe Tulipan

To miejsce, w którym będziemy prowadzić kolejny cykl warsztatów dla Nastolatek.

Centrum handlowe mieści się przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 94.

Łódzka Fundacja „Trampolina”

To miejsce dla rodziców dzieci nastoletnich poszukujących zrozumienia, wysłuchania, kompetencji
rodzicielskich oraz zadbania o własne potrzeby. Razem możemy zdziałać więcej! Dziękujemy

Biuro Karier UŁ

Poprzez tą współpracę daliśmy studentom UŁ możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
przydatnych na rynku pracy, a My zyskaliśmy świetnych stażystów.

Pracownia Zmiany Pozytywnej

Pracownia Zmiany Pozytywnej powstała w wyniku zapotrzebowania na prowadzenie sesji terapeutycznych w duchu terapii skoncentrowanej na Człowieku. Jest to wyjątkowe miejsce stworzone, by człowiek doświadczał tam akceptacji, braku oceny oraz autentyczności.

Mediateka Memo

To miejsce, które łączy tradycyjne zbiory biblioteczne z dostępem do nowoczesnych technologii. To przestrzeń, w której każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Właśnie w Memo mamy przyjemność prowadzić nasze warsztaty.

Level Up

To organizacja skupiająca głównie młodych ludzi i działająca na rzecz młodych ludzi. Zajmuje się realizacją projektów lokalnych, narodowych i międzynarodowych, które mają na celu rozwijać zespół, poprawiać jakość życia lokalnej społeczności oraz budować nowy model edukacji nieformalnej.
Dziękujemy!

Centrum Opus

Miejsce w Łodzi, w którym nasza przygoda się zaczęła. To tam otrzymałyśmy informacje, wsparcie finansowe, porady prawne i księgowe potrzebne do stworzenia Fundacji. Miałyśmy możliwość zapoczątkowania marzenia pod okiem specjalistów z którymi do tej pory mamy kontakt. Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie.

Centerko

Regionalne Centrum Wolontariatu, mieszczące się również w Łodzi, to wspaniałe miejsce zrzeszające ludzi o ogromnych sercach. Możliwość udziału w szkoleniach, profesjonalne wsparcie, młodzi ludzie chętni do pomocy to coś, co napawa nadzieją na przyszłość. Cieszymy się, że jesteśmy częścią waszej społeczności.

Piotr Fraszczyński –psycholog

Piotr urzekł nas swoją osobowością i sercem otwartym na wsparcie dla nastolatek. Wierzymy, że to początek ciekawej przygody, której głównym celem jest budowanie pewności siebie wspaniałych dziewczyn. Teraz będziemy mogły to robić jeszcze lepiej, bo przy wsparciu specjalisty z wieloletnim doświadczeniem.

Dziękujemy!

Aleksandra Denys

Ola jest autorką książki “Krawędź”, którą napisała w wieku 17 lat. Nasza nastoletnia bohaterka mimo tak młodego wieku wiele przeszła.

Teraz jest otwartą, wrażliwą, przesympatyczną osobą, która swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi.

Jesteśmy dumne, że możemy razem współpracować.

Fabryka Aktywności Miejskiej

Ciekawe, nowoczesne miejsce w Łodzi, w którym miałyśmy możliwość gościć, a także przeprowadzić kolejny warsztat. Wasze zaufanie i wasza otwartość zachęca do wspólnych działań. Cieszymy się, że jesteście.

Fundacja Mały Duży Człowiek

To co robicie jest piękne. Wasze oddanie, wrażliwość, determinacja to wartości, które są nam szczególnie bliskie. Patrzymy w tym samym kierunku, a to może zaprowadzić nas naprawdę daleko. Razem zrobimy jeszcze dużo dobrego.

Fundacja Pandora

Wierzymy, że przed nami jeszcze nie jedna wspólna przygoda.
To co robicie to wspaniała i ważna inicjatywa, cieszymy się, że możemy razem współpracować. Razem możemy więcej !!!.

Paweł Węgier - trener spokoju

Bardzo cieszymy się, że nasze ścieżki się spotkały. Ogromna wrażliwość na drugiego człowieka i ten spokój – takich osób potrzebujemy, z takimi osobami pragniemy współpracować. Przed nami jeszcze dużo dobrego.

Biblioteka Gdańska

Pierwsze miejsce w Łodzi, w którym mogłyśmy przeprowadzić nasze pierwsze warsztaty. Wasze zaufanie, wsparcie i wyrozumiałość pozostanie z nami na długo. Wspaniała atmosfera i wspaniałe osoby.

Centrum Klucz

To miejsce w Łodzi, stworzone dla młodych organizacji.. Wsparcie prawne, księgowe, dostęp do specjalistów –  zawsze profesjonalnie i cierpliwie. Cieszymy się, że jesteście – mając takie wsparcie jest nam dużo łatwiej.