Fundacja prowadzi swoją działalność głównie przy wsparciu osób fizycznych i prawnych.

Wesprzyj Fundację Skarby

Ty także możesz wesprzeć naszą działalność statutową.

Skorzystaj z możliwości wpłaty darowizny na rzecz Fundacji Skarby przekazując dowolną kwotę na konto bankowe Fundacji:

MBANK 78114020040000310282057547

Jeżeli mieszkasz za granicą i chcesz wpłacić darowiznę na konto Fundacji to możesz to zrobić tutaj:

Nr rachunku IBAN: PL78114020040000310282057547

Kod BIC/SWIFT:

Klienci indywidualni, firmowi i private banking: BREXPLPWMBK

Klienci MSP i korporacje: BREXPLPWXXX

Ważne: tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu.

Darowizny przekazane Fundacji Skarby można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym.

Osoby fizyczne rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą odliczyć do 6% podstawy opodatkowania.

Osoby prawne, płatnicy CIT (czyli przedsiębiorstwa itp.), mogą odliczyć od darowizny w wysokości do 10% podstawy opodatkowania.

Dowodem przekazania darowizny jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego (tj. wydruk potwierdzenia przelewu).

Wykonując przelew bardzo prosimy zwrócić uwagę, aby zgodnie z wymaganiami urzędów skarbowych w tytule przelewu widniało: “Darowizna na cele statutowe”.

Dziękujemy za każde wsparcie!