Na podstawie rozmów z młodymi dziewczynami, wypełnianej ankiety przez nastolatki i własnych obserwacji, przygotowałyśmy plan działania Fundacji na najbliższe miesiące.

Planowane wyprawy

Tematy, na których skupimy się w najbliższym czasie, to:

• Łączy nas relacja

Oczywiście tematów jest dużo więcej, ale na ten moment to jest nasz plan podróży.

O następnych wyprawach będziemy informować na bieżąco, zatem, śledźcie nas (https://www.facebook.com/Fundacjaskarby) i regularnie odwiedzajcie naszą stronę.

Ruszaj z nami – zapraszamy!

Droga Nastolatko,
gorąco zapraszamy na bezpłatne warsztaty w Centrum Handlowym Tulipan,
już 2go marca (sobota) o godz 10:30.
W ciągu 3 godzin dowiesz się czym jest pewność siebie i jak zacząć ją budować.
W kilku krokach przyjrzymy się, co bycie pewnym siebie oznacza w praktyce:
 na konkretnych przykładach wspólnie zobaczymy jak wpływa ona na naszą codzienność, a tym samym kształtuje naszą przyszłość
 zapoznamy Cię z Twoim wewnętrzym “oprogramowaniem” – zgłębisz co wiesz o sobie dzisiaj i Co ma na Ciebie wpływ
 razem postawimy pierwsze kroki w kierunku codziennej uważności
zapisy przyjmujemy telefonicznie +48 607791256
mailowo kontakt@fundacjaskarby.pl
lub przez messenger Fundacja Skarby

obowiązują zapisy mailowo, poprzez messenger lun pod numerem telefonu 607791256

Jeśli masz 14-17 lat i zastanawiasz się, jak skutecznie rozwijać nawyki oraz budować swoją pewność siebie w zakresie finansów to ten warsztat jest dla Ciebie 🙂
Program warsztatu – cały cykl
(3 spotkania w terminach 08.02/22.02/07.03 2024 ):
1. Poznajmy się
2. Od czego zacząć rozmowę o budżetowaniu ? – Historia mojego marzenia.
3. Dlaczego nawyki są tak ważne ? – Twój pierwszy krok podróży w świecie finansów.
4. Moje pierwsze kieszonkowe – jak to ogarnę?
5. Zarządzanie Hajsem w pigułce – czyli magia budżetowania dla nastolatki
6. Ciekawostki o bankowości i bezpieczeństwie w sieci – czyli co warto wiedzieć o kontach, lokatach, płatnościach, etc. ?
7. Mistrzynie budżetowania w akcji.
Prowadząca:
Nazywam się Bożena Uciechowska i od dziecka jestem wielką marzycielką i pasjonatką podróży. Z wielką przyjemnością zabiorę Ciebie na wyprawę do świata ogarniania Twojego kieszonkowego i budżetu.
Wiesz, sama zaczęłam poznawać tajniki finansów jak miałam 11 lat. W domu pomagałam mojej mamie w księgowaniu wydatków. W szkole podstawowej byłam skarbnikiem klasowym. W szkole średniej mając 14 lat prowadziłam przez 4 lata sklepik uczniowski i uczyłam się gospodarowania.
Tak oto stałam się Power Girl w finansach i zbudowałam pewność siebie.
Podczas niezwykłych warsztatów Nastolatki w akcji – zarządzanie kieszonkowym, które poprowadzę we współpracy z Fundacją Skarby zobaczysz, jak fajnie i prosto jest budować skuteczne nawyki oszczędzania i zarządzania swoim kieszonkowym, aby przy okazji wzmacniać pewność siebie i realizować swoje marzenia.
Jesteś gotowa do drogi? To ruszamy 😊
Bożena
wydarzenie jest bezpłatne a zapisy przyjmujemy jak zawsze za pomocą messengera,
wiadomości email na adres kontakt@fundacjaskarby.pl
oraz pod numerem telefonu 607791256
czekamy na Was 🙂
Ania, Gosia, Ola i Bożena 🙂

Zawsze śledź nas na Facebook by być na bieżąco

“Każda z nastolatek jest wyjątkowa i piękna, i choć dzisiaj trudniej jest im to zauważyć, to tak właśnie jest. Nasz cel to pomoc w odkryciu ich naturalnego potencjału, ich skarbów.”

Posty, zdjęcia, wydarzenia i wiele innych informacji możecie znaleźć na Facebooku.

Zajrzyj do nas, polub nas i bądź na bieżąco.