Ty i Twoja firma możecie mieć realny wpływ na przyszłość młodych dziewczyn.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Poniższa lista to tylko kilka propozycji z naszej strony.

Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy.

Czekamy na Was i Wasze pomysły

Wsparcie finansowe

Najprostszym sposobem na wsparcie naszych działań jest wpłata na nasze konto.

Taka forma, pozwoli nam zdecydować o tym na co to wsparcie przekazać.

Obecnie chcemy podjąć stałą współpracę z psychologiem by móc zapewnić odpowiednią pomoc dziewczynom , które się do nas zwracają.

Potrzebujemy także opłacić specjalistów, którzy pomagają nam w organizacji warsztatów,  zgromadzone środki finansują także materiały edukacyjne i promocyjne.

A może Twoja firma chciałaby zasponsorować konkretne wydarzenie, warsztat, który będziemy organizować?

Zostań sponsorem

Napisz do nas, wspólnie ustalimy szczegóły współpracy.

(kontakt@fundacjaskarby.pl , +48 607791256)

Jednak nie tylko wsparcie finansowe ma dla nas znaczenie.

Wsparcie rzeczowe i usługowe

Jesteśmy młodą organizacją i nie posiadamy swojego stałego miejsca, dlatego jeśli dysponujesz przestrzenią, w której możemy zorganizować spotkanie lub warsztaty będzie nam bardzo miło być Waszymi gośćmi

Możliwym jest także ,że posiadacie coś co może nam pomóc lepiej poprowadzić warsztaty -na przykład: artykuły papiernicze.

Każdy warsztat to dziesiątki wydrukowanych materiałów, rysunki, notatki

Wszelka pomoc w usługach poligraficznych tez nam się przyda  drukujemy i kserujemy materiały na każde warsztaty, łatwiej byłoby z kimś w tym temacie współpracować.

Dajcie nam znać a na pewno znajdziemy wspólne pole do pracy!

Wsparcie trenerskie

A może w Waszej firmie macie trenerów, osoby, które mogą podzielić się wiedzą z dziewczynami, może chcielibyście przybliżyć im jakieś konkretne zagadnienie.
W przyszłości chciałybyśmy także odpowiadać na indywidualne potrzeby dziewczyn, które zgłoszą się do Fundacji i na pewno będziemy potrzebowały pomocy w sfinansowaniu tych konkretnych działań... ale o tym już wkrótce…

Przyszłość